Adrenalinové zážitky v kategorii - Vzduch

Prožít stejné zážitky jako ptáci. To sice úplně nelze, ale s našimi dárky pro ženy a muže na chvíli snad přece. Zažijte, jaké to je dívat se na svět z ptačí perspektivy a spojte si netradiční dárky se zážitky na celý život! Stačí si zvolit rychlost, kterou chcete dění na Zemi pozorovat a zážitky budou jen Vaše. Nejidyličtějším je určitě let balónem, naopak maximální adrenalin zažijete při letu stíhačkou nebo akrobatickém létání. Velmi oblíbenou klasikou ve vzduchu jsou vyhlídkové lety, při kterých si můžete z výšky vychutnat zážitky a prohlédnout krajinu Vašeho srdce. Tak vzhůru do oblak!

Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Má Vaše milovaná osoba ráda staré filmy? Pak zajisté obdivuje letecké vlastnosti a naprosto úžasný vzhled létacího balónu. Určitě by se ráda proletěla třeba nad naší vlastí. Dárek pro labužníky. Zažijte nádherný východ nebo západ slunce z ptačí perspektivy v doprovodu našeho pilota, který se postará o ničím nerušený zážitek.

Cena od: 3 499Kč
Dárek

Z letadla koukáte dolů, vidíte všecko jako na dlani - 3, 2, 1 a hop ... Ten pocit před tím nic moc, ale potom chcete zas a zas. Skočíte z výšky neskutečných 4000 m připoutaný zády ke svému tandem pilotovi. Po celou dobu si jen užíváte nezapomenutelný pohled na krajinu pod Vámi. Věnujte dárek plný adrealinu, na jaký se prostě nezapomíná!

Cena od: 3 549Kč
Dárek

Chcete zažít volný pád o rychlosti 200 – 280 km/hod? Bojíte se vyzkoušet tandemový seskok z letadla? Máme pro Vás bezpečnější variantu. Zkuste náš simulátor volného pádu.

Cena od: 1 500Kč
Dárek

Pokud jste již zažili klasický vyhlídkový let, pak už potřebujete opravdovou lahůdku, aby vás ještě něco překvapilo. Nebo toužíte zažít něco nezapomenutelného? Neopakovatelný zážitek – noční let nad rozzářenou Prahou či Brnem či Ostravou.

Cena od: 5 960Kč
Dárek

Využijte naši adrenalinovou nabídku prolétnout se ve stíhacím stroji L39 Albatros, který dosahuje rychlosti až 750 km/h! Zažijete několikanásobné přetížení, pocit neuvěřitelné rychlosti, zkrátka vše, co zažívají piloti stíhacích letadel při opravdovém boji!

Cena od: 4 650Kč
Dárek

Dívat se na své město z výšky několika kilometrů je pro někoho velký zážitek. Někomu zase nejde moc o to kochání pohledem z výšky, ale spíše se proletět pořádným čmelákem. Věnujte vyhlídkový let a prohlédněte si oblíbený kus země z ptačí perspektivy ve společnosti Vaší rodiny nebo přátel a hlavně, nezapoměňte si foťák! Takové fotky nenafotíte ze sebevětší rozhledny.

Cena od: 1 365Kč
Dárek

Chcete si vyzkoušet pilotování lehkého letadla Cessna? Zažijte něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše, co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla. Zúčastněte se letu.

Cena od: 1 770Kč
Dárek

Vaše příležitost letět dopravním letadlem! Sedněte si na místo pilota po levé straně kokpitu a my Vám ukážeme základní funkce letadla. Nakonec si vyberete destinaci, kam byste se rád podíval a pak už jen vzlétnout a letět. Zažijte stejný pocit, jako mají piloti.

Cena od: 1 940Kč
Dárek

Chcete se proletět, ale zároveň vyzkoušet něco nového a zažít pořádnou dávku adrenalinu? Rádi držíte "opratě" ve svých rukách? Absolvujte náš kurz pilotem na zkoušku za opravdu bezkonkurenční ceny!

Cena od: 0Kč
Dárek

Nechte se vytáhnout letadlem do výšky několika set metrů, kde se odpojíte a dopřejte si tiché klouzání modrou oblohou. Plujte si vzduchem, vznášejte se jako ptáci a kochejte se nádherným výhledem. Užijete si každý okamžik opravdu pohodového dárku.

Cena od: 1 160Kč
Dárek

Díky uzavřenému trupu letadla sice můžete letět vysoko, ale přiznejme si na rovinu, je to nuda. Chcete zažít opravdové zážitky? My vám nabízíme alternativu v podobě paraglidingu. Létá se níž, zato bez okýnek. Nádherný výhled Vám nabídne krajinu jako na dlani. Opojná vůně větru hladícího vaše tváře Vás očaruje. Vaše tělo bude vylučovat adrenalin po litrech. Prožijte nezapomenutelné okamžiky, které rozhodně ke všedním nepatří.

Cena od: 1 799Kč
Dárek

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušejte si být pilotem skutečného vrtulníku. Od mala Vás lákají letadla a vrtulníky, milujete volnost pohybu, vzrušení a umíte jednat v krizových situacích? Nebo si to alespoň myslíte. Chtěl byste sedět v kokpitu a zjistit, o čem to přesně je. Pojďte si vše jen vyzkoušet. Strávíte hezký den mezi vrtulníky, letadly a mezi stejně nadšenými lidmi.

Cena od: 7 690Kč
Dárek

Cena od: 7 360Kč
Dárek

Chtěli byste se proletět ve dvoumístném vrtulníku R22 Beta II či ve čtyřmístném vrtulníku R44 s vynikajícími manévrovacími schopnostmi? Pak tento unikátní dárek je šitý na míru právě pro Vás. Máte před sebou až 60 minut letu a znamenitý výhled z tohoto amerického stroje. Zažijte neuvěřitelný výhled, kvůli kterému doma hlavně nezapomeňte foťák!

Cena od: 2 210Kč
Dárek

Láká Vás pilotování vrtulníku, ale na skutečný let si netroufnete? Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – vyzkoušejte si pilotovat vrtulník v našem simulátoru. Zkuste být vojenským pilotem nebo pilotem záchranné služby.

Cena od: 2 490Kč
Dárek

Byli jste někdy na leteckém dni a obdivovali jste manévry sportovních pilotů? Přáli jste si podobné zážitky sami vyzkoušet. Výkruty, lopingy a střemhlavé lety. Akrobatické létání z naší nabídky Vám umožní zažít si skutečně nezapomenutelné zážitky z takového letu na vlastní kůži. Zasedněte do kokpitu letounu Zlín-142 a náš pilot Vás provede oblohou. Zaručujeme Vám, že na takové procházce jste ještě nebyli. Opravdu nezapomenutelný zážitek.

Cena od: 2 599Kč
Dárek

Při termickém tandemovém letu jde hlavně o létání pomocí stoupavých proudů vzduchu na termickém či mechanickém základě. Díky tomu lze s bezmotorovým padákem létat i několik hodin a přeletět vzdálenost i několika desítek kilometrů.

Cena od: 4 260Kč
Dárek

Z letadla koukáte dolů, vidíte všecko jako na dlani - 3, 2, 1 a hop ... To je adrenalin! Ten pocit před tím nic moc, ale potom chcete zas a zas. Skáče se z výšky kolem 1 kilometru nad mořem, kurz trvá 3 dny a obsahuje seskok, teoretické přednášky a někde i lékařskou prohlídku.

Cena od: 2 599Kč
Dárek

Praha je nejen kouzelným městem mostů, chrámů, pozlacených věží a kopulí kostelů a Vy máte nyní jedinčenou možnost alespoň zčásti si ji z ptačí perspektivy prohlédnout. Dostaňte se ještě výše, než kam dosahuje Žižkovská věž. Užijte si nezapomenutelný výhled se svou blízkou osobou.

Cena od: 1 890Kč
Dárek

Chtěli byste si vyzkoušet, jak se pilotuje malé sportovní letadlo a netroufáte si to zkusit v reálu? Připravili jsme pro Vás zážitek, který je v České republice ojedinělý. Zkuste pilotovat plně POHYBLIVÝ letový trenažér jednomotorového sportovního letounu Cessna 182RG či dvoumotorového Piper Seneca.

Cena od: 1 190Kč
Dárek

Letět si jak pták. Vidět místa svého srdce. Cítit vítr. Bez velkého spěchu vidět Vaši obec, Váš kraj. Shora je vše jiné. Krásnější. Let s profesionálním pilotem v létající tříkolce.

Cena od: 2 790Kč
Dárek

Chcete si vyzkoušet cestování v čase? Nemusíte se bát, máme pro vás bezpečnou cestu do třicátých let minulého století historickým letadlem. Jen si to představte – výhled nad krajinou z otevřeného kokpitu dvouplošníku, klasické letecké brýle na očích, kukla a šála vlající na krku... No řekněte sami nejsou to jedinečné nápady na dárky pro muže a ženy.

Cena od: 3 700Kč