Vodní zážitky a adrenalin v kategorii - Voda

Pokud jste ve vodě jako doma, je tato sekce pro netradiční dárky na vodě určená právě Vám, protože zde naleznete vodní zážitky na mnoho způsobů. Můžete si užívat na jachtě či vodních lyžích. Výborný je kurz potápění nebo blahodárný floating, který simuluje podmínky Mrtvého moře - zážitky jak z pohádky. Vyberte si zážitky, které jsou Vám blízké a hurá k vodě!

Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Patříte-li mezi vášnivé lyžaře co mají rádi zážitky a chtěli byste si netradičně prodloužit sezónu, máme pro Vás skvělou alternativu, která přinese opravdové zážitky. Vodní lyžování se i v ČR těší čím dál větší oblibě nejen u těch, kteří mají rádi opravdové zážitky. O vodní plochy nouze není nouze i přesto, že k moři je to daleko. Dobré zázemí a dlouholeté zkušenosti s tímto sportem dělají z této aktivity příjemnou záležitost, u které se dobře pobavíte a skvěle si zasportujete. Nenechte proto své tělo zahálet a zalyžujte si i v létě!

Cena od: 240Kč
Dárek

Chcete zažít romantickou plavbu a pozorovat se sklenicí drinku, jak slunce mizí za obzorem? Nebo chcete zažít párty s kamarády na jachtě? Tak je tento dárek určený právě pro Vás! Navzdory tomu, že v České republice nemáme žádné moře, je tato aktivita u nás poměrně rozšířená a na dobré úrovni. Užijte si den se svými přáteli na jaký se prostě nezapomíná!

Cena od: 1 530Kč
Dárek

Windsurfing je sport, při kterém jezdec na dva až čtyři metry dlouhém prkně využívá pomocí plachty sílu větru k pohybu po vodní hladině. Jedná se v podstatě o spojovací článek surfingu a jachtingu. Na rozdíl od plachetnice je ale stěžeň plachty připevněn k plováku pomocí ohebného kloubu, což umožňuje jezdci téměř libovolnou manipulaci s oplachtěním, a tím i řízení směru plavby ve výtlačné jízdě.

Cena od: 1 200Kč
Dárek

Patří snowboarding mezi Vaše oblíbené zimní sporty, ale nebaví Vás čekat, až napadne dostatek sněhu a chcete vyzkoušet něco velmi podobného? Nebo chcete zažít opravdu osvěžující adrenalin na vodě? Není důvod, pro nezkusit wakeboarding! Mix vodního lyžování a snowboardingu. Dopřejte si osvěžující jízdu na vodní hladině!

Cena od: 240Kč
Dárek

Dopřejte sobě a svým blízkým den plný zážitků. Máme pro Vás připravenou plachetnici, kterou Vám půjčíme na jeden celý den. Hlavní výhodou je to, že nemusíte vlastnit průkaz VMP, tedy řidičák na loď. Zážitek vhodný pro „utužení“ vztahů v rodině.

Cena od: 2 130Kč
Dárek

Prohlédněte si Prahu z lodi či motorového člunu. Nebo se vydejte na projížďku po Vltavě a Sázavě a podívejte se až ke Štěchovicím, legendárnímu místu uložení tzv. štěchovického pokladu.

Cena od: 2 990Kč
Dárek

Letí to po hladině jako vodoměrka. Jezdec se na tom zmítá jako kopulující vážka. Říká se tomu aquaskipper. Začátky jsou těžké, ale za následný požitek z jízdy to určitě stojí. Vyzkoušejte si, jaké to je, pohybovat se po vodní hladině jen za pomocí vlastní síly.

Cena od: 820Kč
Dárek

Tento náš nadmíru úspěšný olympijský sport je další disciplinou, která přináší obrovské zážitky při překonávání divokého vodního živlu. Na první pohled snadná, ale po první zkušenosti dosti náročná a přípravu vyžadující jízda. Kajak je určen těm, kteří již mají minimální znalosti z vodní tématiky a už je nebaví se spoléhat při jízdě na spolujezdce na člunu.

Cena od: 1 899Kč
Dárek

Baví Vás šnorchlování v moři? Chtěli byste si zkusit se potápět s flaškou a být pod vodou, jak dlouho se Vám bude líbit? Tak je tu jedinečná šance pro Vás i oslavence.

Cena od: 1 270Kč
Dárek

Nabízíme Vám výuku jízdy na kajaku na divoké vodě. Budeme postupovat od výuky základních záběrů na zcela klidné vodě, procvičování dovedností v mírném proudu a vlastní sjezd panoramatické řeky Jizery. Ubytování je zvoleno v horském penzionu s polopenzí a předpokládaným večerním posezením. Prožijte víkend plný adrenalinu, ale i pohody při večerním odpočinku ve společnosti přátel.

Cena od: 5 330Kč
Dárek

Jezdíte na dovolenou k moři a chtěli byste se sami potápět? Pak jistě oceníte tento dárek. Po absolvování tohoto kurzu získáte potápěčskou kvalifikace (OWD - open Water diver) a můžete obdivovat podmořský svět všech oceánů a moří a nemusíte za to platit přemrštěné peníze, které diver centra chtějí.

Cena od: 870Kč
Dárek

Líbí se Vám jízda v rychlém autě ? Tak proč to nezkusit i na vodní hladině! Je to trochu něco jiného, ale každopádně adrenalin, jak má být. Věnujte dárek plný adrenalinu, který si opravdu naplno užijete.

Cena od: 2 639Kč
Dárek

Máte rádi zážitky a vodní sporty, kolektiv přátel kolem sebe a krásnou divokou přírodu? Pak rafting je nejlepší volbou. Sjíždění dravých řek na gumových člunech – raftech, je opravdový adrenalinový požitek. Peřeje, nutnost být neustále ve střehu, týmová spolupráce a mnoho dalšího včetně skvělé zábavy, u které se vydáte ze všech sil.

Cena od: 630Kč
Dárek

V poslední době se se hojně objevují netradiční dárky. obrovské oblibě těší např. předchůdce aquzorbingu – zorbing – tento sportpatří mezi skutečné zážitky. Velká průhledná koule řítící se z kopce, v níž je člověk bezpečně uzavřený jen se svými zážitky a může si tak bezstarostně užívat řady salt a kotrmelců se, se dokutálela až na vodu. Nově vzniklá alternativa je opravdu skvělým způsobem, jak se vydovádět přináší dárky pro všechny pro všechny. Záleží jen na účastníkovi jak si vychutná své zážitky, jestli bude jen tak chodit po hladině nebo se vydá ze všech sil a bude běhat, skákat a válet sudy. Zásoba kyslíku vastačí an 25 až 30 minut. Ale už 5 minut aktivního pobytu v kouli na hladině vás bude stát tolik sil, jako 40 minut v posilovně – dárky pro ženy i dárky pro muže.

Cena od: 0Kč