Příležitosti k darování

Dárky k narozeninám

Narozeniny slaví každý z nás obvykle jen jednou do roka, ale těch oslavenců přes rok je tolik. Také máte problémy s vymýšlením vhodného dárku, ze kterého by se nestal pouhý lapač prahu? Věnujte dárek, na který se určitě prášit nebude! Věnujte zážitek!

V naší neustále se rozšiřující nabídce naleznete dárky k narozeninám plné adrenalinu, relaxace, ale i romantiky. Pro milovníky akce tu máme bungee jumping, zorbing, let stíhačkou nebo jízdu v autě Hummer, které si budou moci i sami řídit. Chcete-li oslavenci dopřát chvilky odpočinku, na které ale rozhodně nezapomene, obdarujte ho např. thajskou masáží, floatingem nebo čokoládovou masáží. A pokud ho chcete opravdu překvapit, věnujte mu Den popelářem, Únos komandem, Striptýz nebo Koupel ve víně.

Překvapte letos oslavence a věnujte mu dárek, na který ani jeden z Vás rozhodně nezapomene.

Dárky k svátku

Dárky k svátku u nás sice nejsou tolik obvyklé, jako např. k narozeninám, ale proč neobdarovat milou osobu netradičním dárkem i u této příležitosti? Vybírejte z naší nabídky adrenalinových a relaxačních dárků a překvapte tak oslavence originálním zážitkem. Věřte, že budete mít všichni opravdu na co vzpomínat.

Vánoční dárky k Vánocům

Mílovými kroky se k nám blíží jedny z nejkrásnějších svátků v roce – Vánoce a Vy už jistě přemýšlíte, čím letos obdarovat své blízké. Jenže znáte to, pořád si říkáte, že času je dost, není kam spěchat s výběrem a nakonec tradičně běháte 23. prosince po obchodech a sháníte něco nebo resp. cokoli, co byste mohli darovat.

Zkuste to letos trochu jinak. V klidu se posaďte, uvařte si kávu nebo čaj a vybírejte z naší neustále se rozšiřující nabídky originálních dárků. Výběr dárku je na Vás, o vše ostatní se postaráme my. Dárek Vám zdarma zabalíme a v případě objednávky dvou a více dárkových balení najednou i zdarma zašleme na Vaši adresu až k Vám domů. Nemusíte se tlačit v obchodech, čekat dlouhé fronty u kasy a ještě koukat na nervózní prodavačky. Vše zařídíme za Vás a Vy máte konečně dostatek času na to, si užít klidné a ničím nerušené Vánoční přípravy se svou rodinou a přáteli.

Neztrácejte čas v obchodech hledáním dalších lapačů prachu. Věnujte vánoční dárky, na ktere se nezapomíná!

Firma Adrop Vám přeje nádherné a ničím nerušené svátky plné společných zážitků s Vašimi blízkými.

Svatební dary

Svatební dary jsou velmi příjemnou a neodmyslitelnou součástí každé svatby. Všichni svatebčané chtějí novomanželům darovat to, co je potěší. I ten nejpraktičtější svatební dar, jakým může být sada nerezových příborů, porcelánové nádobí nebo skleničky na víno, nakonec tak praktický být nemusí, pokud ho novomanželé dostanou vícekrát. Mnoho snoubenců se této skutečnosti snaží předejít vytvořením seznamu svatebních darů, které by jim do začátku pomohly. I tak se často stává, že svatební dar z tohoto seznamu koupí svatebčan v designu, který se novomanželům nelíbí nebo se jim do domácnosti nehodí. V těchto případech se svatební dary mohou stát doslova noční můrou novomanželů.

Chcete se této situace vyvarovat? Darujte novomanželům netradiční nezapomenutelný svatební dar!

Říká se, že společné zážitky sbližují. Dopřejte je proto novomanželům! Zážitky jsou těmi nejlepšími svatebními dary, jaké můžete zamilované dvojici věnovat, neboť právě na ně budou vzpomínat po celý svůj život.

Skleničky se rozbijí, ale zážitky a vzpomínky zůstanou! Buďte proto originální a darujte novomanželům svatební dar z naší bohaté nabídky zážitků.

Valentýnské dárky

Svatý se tradičně řadí mezi jeden z nejromantičtějších svátků v roce především proto, že je to svátek všech zamilovaných. Ten se slaví každý rok vždy 14. února, a přestože je to svátek považovaný za americkou komerční legendu, sv. Valentýn je opravdu historicky doložená osoba, která žila ve starověkém Římě někdy ve 3. století po n. l.

Rádi byste tento den prožili se svou milovanou osobou a prožili opravdu netradiční a hlavně romantickou chvíli ve dvou? Věnujte svému partnerovi některý z našich romantických dárků pro dva. Užijte si společné chvíle odpočinku a relaxace, nebo naopak vyzkoušejte některý z našich adrenalinových dárků najednou se svým partnerem. Připravili jsme pro Vás dárky plné romanticky, jako např. Thajskou masáž pro dva, Pivní lázně pro 2, Romantické pobyty v luxusních hotelech se snídaní do postele. Vybrat Valentýnské dárky si můžete na našich stránkách. Společné zážitky sbližují a o těch adrenalinových to platí stonásob. Vyzkoušejte např. bungee jumping v tandemu, zorbing nebo třeba také let balonem. Je opravdu z čeho vybírat.

Společné zážitky se nejen neztratí, ale hlavně nezapomínají!