Adrop - firma na adrenalinové dárky

Firma Adrop s.r.o. působí na českém trhu se zážitky již od jeho počátků, tedy od roku 2005. Naším posláním je zprostředkovávat lidem netradiční zážitky formou dárkových poukazů a tím zprostředkovávat tisícům lidí radost z dárku a možnost vyzkoušet si něco, co ještě nezažili nebo o čem doposud pouze snili. Zážitky přinášejí nový rozměr dárků, jelikož Vám umožňují darovat něco, co se s materiálními hodnotami nedá srovnávat - silné emoce a krásné vzpomínky, které nikdy nezmizí. V sekci dárkový balíček, jak vypadá a co obsahuje dárkový balíček Adrop. Jako:

o nas

bungee jumping
jízda terénním autem HUMMER
potápění
seskok padákem z letadla
kurz paraglidingu
painball

Naší specializací jsou adrenalinové a sportovní zážitky, které nabízíme v bezkonkurenčně nejkomplexnějším spektru. V naší nabídce se můžete orientovat podle kategorií. Kategorie Adrenalin označuje zážitky, které Vám zaručí to nejvyšší procento adrenalinu. Kategorie Sport sdružuje všechny sportovní zážitky, které nepatří ani do jedné z nejrozšířenějších kategorií: Auto-moto, Voda a Vzduch. Kategorie Kurzy nabízí možnost naučit se mnoha novým sportovním a jiným dovednostem a v Netradičních zážitcích si můžete vybírat z těch největších specialit, které jsme pro Vás připravili.

Pro všechny kdo váhají s konkrétním výběrem zážitku nebo chtějí umožnit obdarovanému si vybrat sám poskytujeme možnost zakoupit univerzální certifikát, o jehož výši rozhodnete Vy. Všechny zážitky doručujeme formou dárkového balíčku, který reprezentativní formou oznamuje jeho příjemci veškeré detaily a možnosti jeho dárku.

Všechny zážitky doručujeme formou dárkového balíčku, který reprezentativní formou oznamuje jeho příjemci veškeré detaily a možnosti jeho dárku. Podívejte se, jak vypadá a co obsahuje tento dárkový balíček,

Věříme, že Vám i Vašim blízkým přinesou zážitky od Adropu mnoho zdravého adrenalinu, radostných chvil, silných zážitků a krásných vzpomínek.

Váš tým Adrop