Zážitky přinesou něco nového, dárky z kategorie - Kurzy

Pokud jste zvídaví a největší zážitky pro Vás jsou učit se nové věci, jistě si v této sekci s netradičními dárky a kurzy vyberete. Připravili jsme kurzy pro sportovce i gurmány, umělce i dobrodruhy vhodné jako dárky pro ženy i muže. Tyto netradiční dárky Vám přinesou nejen nové znalosti, ale především nové zážitky a možná i nové přátele, kteří budou ovládat stejnou dovednost jakoVy. Konečně budete moci s kamarády na snowboard, na vodu nebo jim předvést své nové sommeliérské či kuchařské dovednosti. Objevujte s námi nové světy a prožijte nezapomenutelné zážitky.

Dárek

Cena od: 4 329Kč
Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Při procházce v lese toužebně pozorujete borce, kteří tak lehce šplhají po skálách vzhůru? Chtěli byste z něco podobného zahrnout mezi další dárky pro muže z vaší rodiny. Nebo byste se rádi vydali někam na opravdovou horu a zdolali její vrchol? Není problém. S naším kurzem horolezectví to zvládnete.

Cena od: 1 220Kč
Dárek

Toužíte poznat na vlastní kůži, jaké to je vznášet se vzduchem vlastní silou bez doprovodu řevu motorů? Vidět svět tak, jak ho znají jen ptáci? Nebo jen chcete prožít netradiční sportovní den plný zábavy? Rozeběhněte se z kopce dolů a zažijte svůj první samostatný let!

Cena od: 1 960Kč
Dárek

Chystáte se na důležitý ples a bojíte se, že jste všechno zapomněli? Nebo dokonce neumíte ani valčík? Pak právě pro Vás je připraven náš 3hodinový taneční rychlokurz, kde se naučíte základní taneční dovednosti, kroky či figury z tanců. Za jediný den se naučíte to, co by Vám v tanečních mohlo trvat celé měsíce.

Cena od: 2 730Kč
Dárek

Chcete zažít to, co zažívali soutěžící ve známé oblíbené taneční soutěži „Star Dance“? Chcete vědět, co vše museli soutěžící absolvovat proto, aby se z nich stali výborní tanečníci? Pojďte s námi a zažijte jeden den pilného tréninku.

Cena od: 3 900Kč
Dárek

Chcete navštívit jeskyně? Chcete zažít nevšední zážitky z temného prostoru podzemního bludiště? Čeká na Vás adrenalinový dárek v podobě speleologie.

Cena od: 2 850Kč
Dárek

Každá žena se cítí nejistá, když má jít sama po ulici hlavně po setmění. Jak se ale bránit, když Vás napadne útočník? Co dělat ale také nedělat? To vše a mnohem víc Vás naučí náš kurz vhodný jako dárky pro ženy - Sebeobrany pro ženy. Posílíte si sebevědomí, naučíte se bojovat a ochránit nejen sebe.

Cena od: 600Kč
Dárek

Jezdíte rádi autem, ale už jste získali nějaké body za rychlou jízdu, špatné parkování apod.? Máte na „kontě“ méně jak 10 bodů a chtěli byste si max. 3 body odečíst? Absolvujte naší školu smyku s odpočtem bodů.

Cena od: 3 890Kč
Dárek

Při procházce v lese toužebně pozorujete borce, kteří tak lehce šplhají po skálách vzhůru? Nebo byste se rádi vydali někam na opravdovou horu a zdolali její vrchol? Není problém. S naším kurzem horolezectví to zvládnete. Tento dárek poskytujeme v kategorii dárky pro muže, ale samozřejmě je vhodný i pro ženy a rozličné věkové kategorie. K dispozici Vám bude téměř 700m2 lezecké plochy, která věrně simuluje všechny nerovnosti plochy, které by Vás v reálu mohli potkat.

Cena od: 1 220Kč
Dárek

155 – toto číslo by měl znát každý z nás. Co se ale stane, když jste svědkem nehody a první pomoc je daleko? Jak se zachovat, když jste havarovali a spolujezdec je v bezvědomí? Jak ošetřit předběžně zlomeninu? A co dýchání z úst do úst – ovládáte? Pokud se chcete stát pro Vaše okolí užiteční, absolvujte náš kurz první pomoci, kde se toto všechno naučíte.

Cena od: 600Kč
Dárek

Kolikrát jste se zakloněnou hlavou záviděli volnost ptákům na nebi? A přitom kroužit s nimi vzduchem je tak snadné. Stačí absolvovat náš kurz, který vede k získání pilotní licence a pak už můžete létat kdy se Vám zachce. Svá křídla budete mít sbalená na zádech a stačí vyběhnout nejbližší kopec!

Cena od: 6 060Kč
Dárek

Dejte svému miláčkovi zážitek, který ho při Vašem příštím plese zaručeně zvedne ze židle. Za jeden den se bude cítit jak profesionální tanečník a určitě se Vám už nestane, že by Vám řekl „to přece neumím“. Tetno nápad patří mezi malinko kontroverzní dárky pro muže, ale my můžeme zaručit, že každý muž bude velmi spokojený.

Cena od: 1 899Kč
Dárek

Umí Váš kamarád jezdit na lyžích, ale pořád po očku sleduje ty frajery na prkně? Nebo neumí ani na lyžích ani na snowboardu, ale chtěl by to zkusit? Skvělá šance je právě u nás. Dejte svému kamarádovi tento skvělý dárek, ve kterém je zahrnuto i zapůjčení prkna, bot i permanentky a pak už budete sledovat jen jeho super triky na zasněžených sjezdovkách!

Cena od: 920Kč
Dárek

Chtěli byste se naučit hrát golf a chodit sami na green? Máme pro Vás připraven 20hodinový kurz pro začátečníky, který je zakončen zkouškou. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte „zelenou kartu“, se kterou můžete hrát na většině golfových hřišť u nás.

Cena od: 9 449Kč