Dárky pro ženy

Dárky pro ženy, které budou vaše blízké doslova hltat. Dárky pro ženy jsou naší specializací. Naše dárky pro ženy jsou dárky, které prošly pečlivým výběrem z ostatních netradičních dárků s ohledem na charakteristické vlastnosti moderních dárků, kterém vyhovují právě ženám. Dárky pro ženy - rádi byste letos udělali dárkem pro svou přítelkyni, manželku, maminku, sestru nebo kamarádku opravdu radost? Sháníte dárky pro ženy zase na poslední chvíli nebo Vás nenapadá nic originálního? Z naší nabídky netradičních dárků pro ženy si určitě vyberete, protože je opravdu z čeho vybírat.

Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Chlad je starý léčebný prostředek proti bolestem a zánětům. Využití působení chladu na celé tělo se ukázalo jako velmi vhodná metoda při terapii revmatických a chronických zánětlivých onemocnění pohybového aparátu. Zkuste i Vy kryoterapii - léčbu mrazem.

Cena od: 899Kč
Dárek

Chystáte se na důležitý ples a bojíte se, že jste všechno zapomněli? Nebo dokonce neumíte ani valčík? Pak právě pro Vás je připraven náš 3hodinový taneční rychlokurz, kde se naučíte základní taneční dovednosti, kroky či figury z tanců. Za jediný den se naučíte to, co by Vám v tanečních mohlo trvat celé měsíce.

Cena od: 2 730Kč
Dárek

Pokud jste již zažili klasický vyhlídkový let, pak už potřebujete opravdovou lahůdku, aby vás ještě něco překvapilo. Nebo toužíte zažít něco nezapomenutelného? Neopakovatelný zážitek – noční let nad rozzářenou Prahou či Brnem či Ostravou.

Cena od: 5 960Kč
Dárek

Cena od: 4 329Kč
Dárek

Zorb je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 3 metry a hmotností 90 kilogramů. Pořádná koule se hodí nejen jako vhodný nápad na dárky pro muže. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte a kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky protisvahu nebo speciální síti. Věnujte adrenalinový dárek, který je ale naprosto bezpečný!

Cena od: 1 150Kč
Dárek

Při procházce v lese toužebně pozorujete borce, kteří tak lehce šplhají po skálách vzhůru? Nebo byste se rádi vydali někam na opravdovou horu a zdolali její vrchol? Není problém. S naším kurzem horolezectví to zvládnete. Tento dárek poskytujeme v kategorii dárky pro muže, ale samozřejmě je vhodný i pro ženy a rozličné věkové kategorie. K dispozici Vám bude téměř 700m2 lezecké plochy, která věrně simuluje všechny nerovnosti plochy, které by Vás v reálu mohli potkat.

Cena od: 1 220Kč
Dárek

Každá žena se cítí nejistá, když má jít sama po ulici hlavně po setmění. Jak se ale bránit, když Vás napadne útočník? Co dělat ale také nedělat? To vše a mnohem víc Vás naučí náš kurz vhodný jako dárky pro ženy - Sebeobrany pro ženy. Posílíte si sebevědomí, naučíte se bojovat a ochránit nejen sebe.

Cena od: 600Kč
Dárek

Den s fekálním vozem je báječný zážitek pro každého, kdo je pro každou legraci a nezkazí žádnou zábavu. Víte, co je průhlednítko, senkrovna nebo vývěva? Zní Vám to celé šíleně? Věřte, že si zažijete ojedinělou zábavu a nebojte - není to špinavá práce, jen možná malinko nevoní.

Cena od: 4 320Kč
Dárek

V poslední době se se hojně objevují netradiční dárky. obrovské oblibě těší např. předchůdce aquzorbingu – zorbing – tento sportpatří mezi skutečné zážitky. Velká průhledná koule řítící se z kopce, v níž je člověk bezpečně uzavřený jen se svými zážitky a může si tak bezstarostně užívat řady salt a kotrmelců se, se dokutálela až na vodu. Nově vzniklá alternativa je opravdu skvělým způsobem, jak se vydovádět přináší dárky pro všechny pro všechny. Záleží jen na účastníkovi jak si vychutná své zážitky, jestli bude jen tak chodit po hladině nebo se vydá ze všech sil a bude běhat, skákat a válet sudy. Zásoba kyslíku vastačí an 25 až 30 minut. Ale už 5 minut aktivního pobytu v kouli na hladině vás bude stát tolik sil, jako 40 minut v posilovně – dárky pro ženy i dárky pro muže.

Cena od: 0Kč
Dárek

Chtěli byste se naučit hrát golf a chodit sami na green? Máme pro Vás připraven 20hodinový kurz pro začátečníky, který je zakončen zkouškou. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte „zelenou kartu“, se kterou můžete hrát na většině golfových hřišť u nás.

Cena od: 9 449Kč