Dárky pro muže

Dárkový poukaz na zážitky Jízda autem Hummer H2 Jednotka rychlého nasazení SWAT Simulátor volného pádu Jízda ve sportovním voze na okruhu Porsche Boxster Exkluzivní kurz pilotování letadla Let stíhačkou L-39 Zážitky - Den golfu Škola smyku Kryoterapie - léčba mrazem Taneční rychlokurz Jízda na čtyřkolce na trati Střelnice dárky pro muže i ženy Ferrari 360 Modena F1 Celodenní speleologický kurz Legenda Hummer H1 Zorbing - dárky pro muže Rallye Cross - Ford Fiesta Jízda na čtyřkolce do přírody Únos komandem Akční den Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů Řízení závodní motorky - dárky pro muže Kurz lezení na umělé stěně - dárky pro muže Pilotem vrtulníku Porsche 911 Carrera klenot mezi dárky pro muže Projížďka v obrněném transportéru BVP Řízení bojového vozu BVP Uvařte si vlastní pivo Spolujezdcem v Rallye Sněžný skútr Zážitky Aquazorbing Z netanečníka za den tanečníkem Paintball vzrušující zážitek Noční let nad Prahou či Brnem či Ostravou Den s fekálním vozem Kurz lezení na skalách Rallye Cross - Škoda Fabia RS Dárky pro muže - Řízení náklaďáku Golfový kurz Let historickým letadlem Bücker Bü-131                                                                                                                                                                 
Dárky pro muže

Dárky pro muže? Nehledejte! Hledáte-li dárek pro svého manžela, bratra, kamaráda, tatínka, dědu, zkrátka dárek pro muže, jste na správném místě. Dárky pro muže najdete mezi našimi tipy na dárky, které potěší mužské srdce, oko i duši. Dárky pro muže - stačí vědět co má dotyčný nejraději. Pokud miluje vzrušení a adrenalin, je pro něj let stíhačkou ideální, pro milovníky motorů máme opravdu širokou nabídku dárků pro muže od jízdy hummerem nebo bojovým vozem BVP až po jízdu v Porsche 911 Carrera nebo Ferrari 360 Modena F1. Snad žádný chlap by neodmítl zkusit si uvařit vlastní pivo, zastřílet si ze samopalu či si užít masáž s hvězdičkou. Jak vidíte, vybírat je opravdu z čeho, a to nejsme zdaleka u konce! Nechte se inspirovat a darujte mužům zážitek, na který jen tak nezapomenou!

Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Líbí se Vašemu blízkému terénní auta? Tak to je určitě jeho snem projet se v autě, které v této kategorii nemá konkurenci. Terénní vozy Hummer jsou schopny přejet překážku až 50 cm vysokou a nezastaví je snad nic. H2, kterou Vám nabízíme, můžete sami řídit a vyzkoušet si tak opravdu adrenalinovou jízdu se vším všudy.

Cena od: 0Kč
Dárek

SWAT - tato 4 písmena vzbuzují u všech patřičný respekt a jsou synonymem pro ozbrojené zásahové komando - jednotku rychlého nasazení, speciální zbraně a taktiky… Nyní dostanete možnost na vlastní kůži zažít ukázkový den výcviku jednotek SWAT s různými praktickými i taktickými cvičeními.

Cena od: 3 029Kč
Dárek

Chcete zažít volný pád o rychlosti 200 – 280 km/hod? Bojíte se vyzkoušet tandemový seskok z letadla? Máme pro Vás bezpečnější variantu. Zkuste náš simulátor volného pádu.

Cena od: 1 500Kč
Dárek

Chcete prožít rychlou a nezapomenutelnou jízdu ve Formuli nebo Caterhamu 7 Roadsportu? Pak neváhejte a usedněte do některého ze sportovních luxusních vozů na našem okruhu.

Cena od: 1 350Kč
Dárek

Sportovní vůz mezi roadstery. Otevřený, dvousedadlový a extrémně agilní. Boxster získává svoji sílu doslova ze svého středu. Z lehkého a přitom výkonného šestiválce umístěného uprostřed. Přesně tak, jak se sluší na správný roadster. 7,0 s postačí ke zrychlení z nuly na 100 km/h. Ohromeni zůstanou všichni chlapi, kterým vyberete tento dárek pro muže. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 251 km/h.

Cena od: 999Kč
Dárek

Chcete si vyzkoušet pilotování lehkého letadla Cessna? Zažijte něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše, co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla. Zúčastněte se letu.

Cena od: 1 770Kč
Dárek

Cena od: 950Kč
Dárek

Využijte naši adrenalinovou nabídku prolétnout se ve stíhacím stroji L39 Albatros, který dosahuje rychlosti až 750 km/h! Zažijete několikanásobné přetížení, pocit neuvěřitelné rychlosti, zkrátka vše, co zažívají piloti stíhacích letadel při opravdovém boji!

Cena od: 4 650Kč
Dárek

Golf už dávno není výsadou bohatých manažerů. Dnes už se mu věnuje široká veřejnost. Vyzkoušejte si i Vy tento příjemný společenský sport v nádherném prostředí, které je s ním neodmyslitelně spojeno. Zážitky z tohoto dárku udělají ticho, čerstvý vzduch a sportovní výkon, jehož náročnost záleží pouze na vašem pojetí. Staňte se na chvíli Tigerem Woodsem i Vy.

Cena od: 2 200Kč
Dárek

Vyzkoušejte si, jak se Vaše vozidlo chová v extrémních situacích a jak v nich správně reagovat. Výcvik v "Kurzech bezpečné jízdy" učí, jak řešit krizovou situaci, do které se můžete dostat. Kurzy jsou vhodné nejen jako dárky pro muže, jsou zaměřeny k osvojení návyků pro řešení krizových situací i způsobu bezpečné jízdy podle druhu dopravního prostředku, zaměření a potřeb jeho využití (osobní vozidla, nákladní vozidla a autobusy, off road, motocykly).

Cena od: 1 390Kč
Dárek

Chlad je starý léčebný prostředek proti bolestem a zánětům. Využití působení chladu na celé tělo se ukázalo jako velmi vhodná metoda při terapii revmatických a chronických zánětlivých onemocnění pohybového aparátu. Zkuste i Vy kryoterapii - léčbu mrazem.

Cena od: 899Kč
Dárek

Chystáte se na důležitý ples a bojíte se, že jste všechno zapomněli? Nebo dokonce neumíte ani valčík? Pak právě pro Vás je připraven náš 3hodinový taneční rychlokurz, kde se naučíte základní taneční dovednosti, kroky či figury z tanců. Za jediný den se naučíte to, co by Vám v tanečních mohlo trvat celé měsíce.

Cena od: 2 730Kč
Dárek

Jezdíte rádi na čtyřkolkách? Láká vás adrenalinová jízda na rychlém stroji a nemáte řidičský průkaz? Nabízíme Vám možnost svezení se na na našich čtyřkolkách na trati, kdy ŘP nepotřebujete a jízda je možná i pro děti. Dopřejte si adrenalinovou jízdu jako na motorce, ale stabilní jako v autě.

Cena od: 449Kč
Dárek

Jste fandou akčních filmů? Máte zálibu ve zbraních? Chcete si udělat zbrojní průkaz a rádi byste si předtím střelbu vyzkoušeli? Ve všech třech případech je Střelnice z nabídky naších zážitků volbou právě pro vás.

Cena od: 1 339Kč
Dárek

Sen každého muže. Otočte klíčkem a motor se s agresivním zavytím probudí k životu. 4,5 s postačí ke zrychlení z nuly na 100 km/hod. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 295 km/hod. Pekelná jízda se super strojem.

Cena od: 11 630Kč
Dárek

Chcete navštívit jeskyně? Chcete zažít nevšední zážitky z temného prostoru podzemního bludiště? Čeká na Vás adrenalinový dárek v podobě speleologie.

Cena od: 2 850Kč
Dárek

Zažijte na vlastní kůži jízdu ve vojenském speciálu Hummer H1. Tento 5 tun vážící kolos se poprvé objevil v operaci Pouštní bouře v Perském zálivu. Jedinnečné vlastnosti, průchodnost terénem a hlavně charisma a množství obdivovatelů.

Cena od: 1 470Kč
Dárek

Zorb je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 3 metry a hmotností 90 kilogramů. Pořádná koule se hodí nejen jako vhodný nápad na dárky pro muže. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte a kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky protisvahu nebo speciální síti. Věnujte adrenalinový dárek, který je ale naprosto bezpečný!

Cena od: 1 150Kč
Dárek

Jen u nás si můžete vyzkoušet, jak vypadá opravdové rally na vlastní kůži. Dráha je rezervována pouze pro Vás a o ztrátu řidičského průkazu z důvodu rychlé jízdy nemusíte mít žádné obavy! Všem doporučujeme tento nezapomenutelný adrenalinový zážitek!

Cena od: 8 350Kč
Dárek

Nebaví Vás jízda po určené trase? Chcete zkusit něco jiného, adrenalinového, plného dobrodružství? Vyjeďte si s námi na čtyřkolce do přírody a poznejte krásy českého kraje. S průvodcem, či bez průvodce, je jen na Vás, zda se necháte vést, či si trasu zvolíte sami.

Cena od: 1 319Kč
Dárek

Obliba akčních filmů je vysoká. Každý má rád zážitky a někdy i obdivuje drsné hrdiny neohroženě se vrhající do boje s nepřítelem... Nemusíte být ani hercem ani mít nepřátele a přesto si můžete zahrát jednu z hlavních rolí a prožít neuvěřitelné zážitky na vlastní kůži. Naplánujte únos se vším všudy a naše komando unese podle vašeho scénáře vámi vytipovanou oběť – takové zážitky se skutečně jen těžko opakují víckrát za život. Vysoká autenticita vyžaduje hodně silné nervy. Unesený se bude po kolena brodit v adrenalinu. Tento zážitek rozhodně nepatří mezi klasiky typu bačkory či vlněný svetr.

Cena od: 16 100Kč
Dárek

Speciálně pro Vás jsme připravili tento adrenalinový dárek, program plný akce a zábavy! Uspořádejte si u nás originální narozeninovou party! Nebo jen přijďte strávit s přáteli trošku netradiční odpoledne... Action day je opravdu úchvatný dárek pro muže.

Cena od: 20Kč
Dárek

Jezdíte rádi autem, ale už jste získali nějaké body za rychlou jízdu, špatné parkování apod.? Máte na „kontě“ méně jak 10 bodů a chtěli byste si max. 3 body odečíst? Absolvujte naší školu smyku s odpočtem bodů.

Cena od: 3 890Kč
Dárek

Cena od: 4 329Kč
Dárek

Máte rádi rychlou jízdu? Nebojíte se adrenalinu? Pak právě pro Vás je tu adrenalinová jízda na motocyklu Suzuki GSX 600R. Jízda, která vám vžene adrenalin do krve. Zkuste si sami projet zatáčky "na koleno" a poznejte pocity závodních jezdců na vlastní kůži. Lepší než jiné adrenalinové dárky - vyzkoušejte si nezapomenutelnou jízdu, vyzkoušejte Suzuki.

Cena od: 5 000Kč
Dárek

Při procházce v lese toužebně pozorujete borce, kteří tak lehce šplhají po skálách vzhůru? Nebo byste se rádi vydali někam na opravdovou horu a zdolali její vrchol? Není problém. S naším kurzem horolezectví to zvládnete. Tento dárek poskytujeme v kategorii dárky pro muže, ale samozřejmě je vhodný i pro ženy a rozličné věkové kategorie. K dispozici Vám bude téměř 700m2 lezecké plochy, která věrně simuluje všechny nerovnosti plochy, které by Vás v reálu mohli potkat.

Cena od: 1 220Kč
Dárek

Neopakovatelný zážitek - vyzkoušejte si být pilotem skutečného vrtulníku. Od mala Vás lákají letadla a vrtulníky, milujete volnost pohybu, vzrušení a umíte jednat v krizových situacích? Nebo si to alespoň myslíte. Chtěl byste sedět v kokpitu a zjistit, o čem to přesně je. Pojďte si vše jen vyzkoušet. Strávíte hezký den mezi vrtulníky, letadly a mezi stejně nadšenými lidmi.

Cena od: 7 690Kč
Dárek

Sportovní vůz bez chybičky. Klasické tvary dotažené do posledního detailu, rychlá jízda, pohledy okolí... Ke zrychlení z nuly na 100 km/h Vám postačí pouhých 4,9 sekund. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 289 km/h!

Cena od: 6 410Kč
Dárek

Zajímáte se o vojenskou techniku? Chtěli byste se projet v obrněném transportéru BVP a bojíte se ho sami řídit? Pak pro Vás je připraven tento nezapomenutelný zážitek.

Cena od: 499Kč
Dárek

Vážené paní, vážené slečny, máme pro Vás jedinečný dárek, kterým svému partnerovi uděláte opravdu velkou radost. Pro Vaše drahé polovičky by to byl určitě úžasný zážitek na celý život a možná je to jeden z mnoha jejich tajných snů. Dopřejte jim stát se alespoň na chvíli členem pěchoty a řídit toto nadčasové vozidlo.

Cena od: 5 999Kč
Dárek

V Evropě jsme známí mimo jiné jako národ pivařů. Láska ke zlatavému moku je u nás rozšířenější než pomluvy. A tak tento netradiční zážitek jistě nadchne každého, kdo by chtěl nahlédnout pod pokličku v pivovarské kuchyni, velmi oblíbený nápad na dárky pro muže. Prožijte netradiční zážitky a seznamte se s prostředím pivovaru, nechte se zasvětit do procesu výroby piva a nakonec si sami uvařte pivo podle vašeho receptu. Tento zážitek je jako stvořený pro správného Čecha.

Cena od: 3 800Kč
Dárek

Rallye – silná auta, ostré zatáčky a špičkoví jezdci. Tito závodní jezdci musí znát svou trať nazpaměť, řídit závodní speciál v různých terénech a hlavně si navzájem důvěřovat. Jezdec není totiž tím hlavním tahounem v rallye…. tím je jeho navigátor. Vyzkoušejte si, co obnáší stát se spolujezdcem a navigátorem v rallye a prožijte tak nezapomenutelné chvíle v rallye speciálu Fabia A5 na závodním okruhu při testování tohoto vozu.

Cena od: 9 990Kč
Dárek

Chcete zažít pořádnou jízdu na sněhu, aniž byste se museli bát dopravní nehody, případně ztráty řidičského průkazu? Vyzkoušejte zimní skútr! Je velmi rychlý a jízda na něm je výbornou adrenalinovou zábavou.

Cena od: 2 690Kč
Dárek

V poslední době se se hojně objevují netradiční dárky. obrovské oblibě těší např. předchůdce aquzorbingu – zorbing – tento sportpatří mezi skutečné zážitky. Velká průhledná koule řítící se z kopce, v níž je člověk bezpečně uzavřený jen se svými zážitky a může si tak bezstarostně užívat řady salt a kotrmelců se, se dokutálela až na vodu. Nově vzniklá alternativa je opravdu skvělým způsobem, jak se vydovádět přináší dárky pro všechny pro všechny. Záleží jen na účastníkovi jak si vychutná své zážitky, jestli bude jen tak chodit po hladině nebo se vydá ze všech sil a bude běhat, skákat a válet sudy. Zásoba kyslíku vastačí an 25 až 30 minut. Ale už 5 minut aktivního pobytu v kouli na hladině vás bude stát tolik sil, jako 40 minut v posilovně – dárky pro ženy i dárky pro muže.

Cena od: 0Kč
Dárek

Dejte svému miláčkovi zážitek, který ho při Vašem příštím plese zaručeně zvedne ze židle. Za jeden den se bude cítit jak profesionální tanečník a určitě se Vám už nestane, že by Vám řekl „to přece neumím“. Tetno nápad patří mezi malinko kontroverzní dárky pro muže, ale my můžeme zaručit, že každý muž bude velmi spokojený.

Cena od: 1 899Kč
Dárek

Máte s kamarádem nevyřízené účty? Pozvěte ho na paintball. Souboj se zbrani, který na Vás nezanechá trvalé následky, ale zaručeně zanechá trvalé zážitky. Zaručeně se také královsky pobavíte. Atmosféra bojiště, kde místo krve teče barva, přináší nezapomenutelné zážitky. Přesnost zbraní se počítá v centimetrech, mrtví nakonec zase ožijí.

Cena od: 139Kč
Dárek

Pokud jste již zažili klasický vyhlídkový let, pak už potřebujete opravdovou lahůdku, aby vás ještě něco překvapilo. Nebo toužíte zažít něco nezapomenutelného? Neopakovatelný zážitek – noční let nad rozzářenou Prahou či Brnem či Ostravou.

Cena od: 5 960Kč
Dárek

Den s fekálním vozem je báječný zážitek pro každého, kdo je pro každou legraci a nezkazí žádnou zábavu. Víte, co je průhlednítko, senkrovna nebo vývěva? Zní Vám to celé šíleně? Věřte, že si zažijete ojedinělou zábavu a nebojte - není to špinavá práce, jen možná malinko nevoní.

Cena od: 4 320Kč
Dárek

Při procházce v lese toužebně pozorujete borce, kteří tak lehce šplhají po skálách vzhůru? Chtěli byste z něco podobného zahrnout mezi další dárky pro muže z vaší rodiny. Nebo byste se rádi vydali někam na opravdovou horu a zdolali její vrchol? Není problém. S naším kurzem horolezectví to zvládnete.

Cena od: 1 220Kč
Dárek

Chcete darovat opravdu adrenalinový dárek nebo jen vybíráte dárky pro muže mezi vzrušujícími nápady? Potom jste na správné adrese! Jen u nás si můžete vyzkoušet, jak vypadá opravdové rally na vlastní kůži. Dráha je rezervována pouze pro Vás a o ztrátu řidičského průkazu z důvodu rychlé jízdy nemusíte mít žádné obavy! Všem doporučujeme tento nezapomenutelný zážitek!

Cena od: 13 220Kč
Dárek

Zkuste si představit ovládat obrovský kolos, poslouchat řvoucí motor a projíždět tudy, kudy nic jiného neprojede než nákladní automobil a tedy Vy. Dárky pro opravdové muže s vůní benzinu. Adrenalinové dárky jako jsou tyto nikde jinde nenajdete a opravdu stojí za vyzkoušení si tento kolos osedlat. Opravdu krásný zážitek nejen pro muže.

Cena od: 1 340Kč
Dárek

Chtěli byste se naučit hrát golf a chodit sami na green? Máme pro Vás připraven 20hodinový kurz pro začátečníky, který je zakončen zkouškou. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte „zelenou kartu“, se kterou můžete hrát na většině golfových hřišť u nás.

Cena od: 9 449Kč
Dárek

Chcete si vyzkoušet cestování v čase? Nemusíte se bát, máme pro vás bezpečnou cestu do třicátých let minulého století historickým letadlem. Jen si to představte – výhled nad krajinou z otevřeného kokpitu dvouplošníku, klasické letecké brýle na očích, kukla a šála vlající na krku... No řekněte sami nejsou to jedinečné nápady na dárky pro muže a ženy.

Cena od: 3 700Kč