Netradiční Zážitky a dárky z kategorie Auto-moto

V této sekci najdete adrenalinové sporty a zážitky, kterými můžete splnit mnohé klukovské sny. No uznejte, kdo by si nepřál vyzkoušet netradiční dárky a vyzkoušet si řídit pořádné luxusní fáro nebo pořádně silnou mašinu. Co byste říkali na zážitky z Porsche 911 Carrera nebo Hummer? Nebo Vás lákají zážitky typu bojový vůz BVP a Ferrari 360 Modena F1? Každé vozidlo z naší nabídky skýtá vášnivým řidičům jiné zážitky, jde jen o to, které zážitky preferujete právě Vy. Dárky pro muže nebo dárky pro ženy, na tom nesejde, buď jak buď - Vaše sny se mohou stát skutečností...

Dárek

Líbí se Vašemu blízkému terénní auta? Tak to je určitě jeho snem projet se v autě, které v této kategorii nemá konkurenci. Terénní vozy Hummer jsou schopny přejet překážku až 50 cm vysokou a nezastaví je snad nic. H2, kterou Vám nabízíme, můžete sami řídit a vyzkoušet si tak opravdu adrenalinovou jízdu se vším všudy.

Cena od: 0Kč
Dárek

Cena od: 950Kč
Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Sportovní vůz mezi roadstery. Otevřený, dvousedadlový a extrémně agilní. Boxster získává svoji sílu doslova ze svého středu. Z lehkého a přitom výkonného šestiválce umístěného uprostřed. Přesně tak, jak se sluší na správný roadster. 7,0 s postačí ke zrychlení z nuly na 100 km/h. Ohromeni zůstanou všichni chlapi, kterým vyberete tento dárek pro muže. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 251 km/h.

Cena od: 999Kč
Dárek

Chcete prožít rychlou a nezapomenutelnou jízdu ve Formuli nebo Caterhamu 7 Roadsportu? Pak neváhejte a usedněte do některého ze sportovních luxusních vozů na našem okruhu.

Cena od: 1 350Kč
Dárek

Vyzkoušejte si, jak se Vaše vozidlo chová v extrémních situacích a jak v nich správně reagovat. Výcvik v "Kurzech bezpečné jízdy" učí, jak řešit krizovou situaci, do které se můžete dostat. Kurzy jsou vhodné nejen jako dárky pro muže, jsou zaměřeny k osvojení návyků pro řešení krizových situací i způsobu bezpečné jízdy podle druhu dopravního prostředku, zaměření a potřeb jeho využití (osobní vozidla, nákladní vozidla a autobusy, off road, motocykly).

Cena od: 1 390Kč
Dárek

Jezdíte rádi na čtyřkolkách? Láká vás adrenalinová jízda na rychlém stroji a nemáte řidičský průkaz? Nabízíme Vám možnost svezení se na na našich čtyřkolkách na trati, kdy ŘP nepotřebujete a jízda je možná i pro děti. Dopřejte si adrenalinovou jízdu jako na motorce, ale stabilní jako v autě.

Cena od: 449Kč
Dárek

Sen každého muže. Otočte klíčkem a motor se s agresivním zavytím probudí k životu. 4,5 s postačí ke zrychlení z nuly na 100 km/hod. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 295 km/hod. Pekelná jízda se super strojem.

Cena od: 11 630Kč
Dárek

Zažijte na vlastní kůži jízdu ve vojenském speciálu Hummer H1. Tento 5 tun vážící kolos se poprvé objevil v operaci Pouštní bouře v Perském zálivu. Jedinnečné vlastnosti, průchodnost terénem a hlavně charisma a množství obdivovatelů.

Cena od: 1 470Kč
Dárek

Nebaví Vás jízda po určené trase? Chcete zkusit něco jiného, adrenalinového, plného dobrodružství? Vyjeďte si s námi na čtyřkolce do přírody a poznejte krásy českého kraje. S průvodcem, či bez průvodce, je jen na Vás, zda se necháte vést, či si trasu zvolíte sami.

Cena od: 1 319Kč
Dárek

Jezdíte rádi autem, ale už jste získali nějaké body za rychlou jízdu, špatné parkování apod.? Máte na „kontě“ méně jak 10 bodů a chtěli byste si max. 3 body odečíst? Absolvujte naší školu smyku s odpočtem bodů.

Cena od: 3 890Kč
Dárek

Jen u nás si můžete vyzkoušet, jak vypadá opravdové rally na vlastní kůži. Dráha je rezervována pouze pro Vás a o ztrátu řidičského průkazu z důvodu rychlé jízdy nemusíte mít žádné obavy! Všem doporučujeme tento nezapomenutelný adrenalinový zážitek!

Cena od: 8 350Kč
Dárek

Máte rádi rychlou jízdu? Nebojíte se adrenalinu? Pak právě pro Vás je tu adrenalinová jízda na motocyklu Suzuki GSX 600R. Jízda, která vám vžene adrenalin do krve. Zkuste si sami projet zatáčky "na koleno" a poznejte pocity závodních jezdců na vlastní kůži. Lepší než jiné adrenalinové dárky - vyzkoušejte si nezapomenutelnou jízdu, vyzkoušejte Suzuki.

Cena od: 5 000Kč
Dárek

Sportovní vůz bez chybičky. Klasické tvary dotažené do posledního detailu, rychlá jízda, pohledy okolí... Ke zrychlení z nuly na 100 km/h Vám postačí pouhých 4,9 sekund. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 289 km/h!

Cena od: 6 410Kč
Dárek

Vážené paní, vážené slečny, máme pro Vás jedinečný dárek, kterým svému partnerovi uděláte opravdu velkou radost. Pro Vaše drahé polovičky by to byl určitě úžasný zážitek na celý život a možná je to jeden z mnoha jejich tajných snů. Dopřejte jim stát se alespoň na chvíli členem pěchoty a řídit toto nadčasové vozidlo.

Cena od: 5 999Kč
Dárek

Rallye – silná auta, ostré zatáčky a špičkoví jezdci. Tito závodní jezdci musí znát svou trať nazpaměť, řídit závodní speciál v různých terénech a hlavně si navzájem důvěřovat. Jezdec není totiž tím hlavním tahounem v rallye…. tím je jeho navigátor. Vyzkoušejte si, co obnáší stát se spolujezdcem a navigátorem v rallye a prožijte tak nezapomenutelné chvíle v rallye speciálu Fabia A5 na závodním okruhu při testování tohoto vozu.

Cena od: 9 990Kč
Dárek

Cestujte zábavně a hlavně bezpečně po měste, aniž byste se unavili! Nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti a dokonce ani řidičský průkaz. Nemusíte se bát ztráty rovnováhy, vše je sestrojeno tak, abyste se mohli jen nerušeně vozit a užívat si krajinu kolem sebe. Dárek vhodný jak pro Vaše blízké, tak ale i např. pro různé firemní akce.

Cena od: 590Kč
Dárek

Jestli lyžujete a k tomu jste vášnivý motorkář, je pro vás tento adrenalinový dárek jako dělaný.Je to ta pravá zábava pro opravdové milovníky adrenalinu. Spojte své záliby a vyzkoušejte motoskijöring – jízdu na lyžích tažených motorkou. Užijte si lyžování za Hondou XR 400!

Cena od: 990Kč
Dárek

Motokáry Máte rádi motoristické závody, máte rádi zážitky, ale nemáte na vlastní formuli? V tom případě jsou motokáry z naší nabídky skvělým řešením, které přinesou ty pravé zážitky. Na okruhu si můžete zajezdit podle libosti. Rychlost, adrenalin, hluk motorů… motorismus do kapsy pro malé i velké.

Cena od: 1 490Kč
Dárek

Chcete darovat opravdu adrenalinový dárek nebo jen vybíráte dárky pro muže mezi vzrušujícími nápady? Potom jste na správné adrese! Jen u nás si můžete vyzkoušet, jak vypadá opravdové rally na vlastní kůži. Dráha je rezervována pouze pro Vás a o ztrátu řidičského průkazu z důvodu rychlé jízdy nemusíte mít žádné obavy! Všem doporučujeme tento nezapomenutelný zážitek!

Cena od: 13 220Kč
Dárek

Zkuste si představit ovládat obrovský kolos, poslouchat řvoucí motor a projíždět tudy, kudy nic jiného neprojede než nákladní automobil a tedy Vy. Dárky pro opravdové muže s vůní benzinu. Adrenalinové dárky jako jsou tyto nikde jinde nenajdete a opravdu stojí za vyzkoušení si tento kolos osedlat. Opravdu krásný zážitek nejen pro muže.

Cena od: 1 340Kč
Dárek

Zajímáte se o vojenskou techniku? Chtěli byste se projet v obrněném transportéru BVP a bojíte se ho sami řídit? Pak pro Vás je připraven tento nezapomenutelný zážitek.

Cena od: 499Kč